Kované zábradlí, kované mříže

Vyrábíme kované zábradlí na balkóny, kované zábradlí na terasy, schodištové kované zábradlí na míru. Vždy se snažíme, aby zábradlí co nejlépe zapadlo do architektury a okolí domu, proto je samozřejmostí vyhotovení originálních návrhů, tak aby bylo zábradlí podle Vašich představ.

Venkovní kované mříže a zábradlí

U venkovních kovaných zábradlí jako povrchovou úpravu nejčastěji používáme kovářskou grafitovou barvu, pro vyšší odolnost proti povětrnostním podmínkám doporučujeme zábradlí žárově pozinkovat.

Interiérové kované mříže a zábradlí

U interiérových zábradlí máme více možností povrchové úpravy, nejčastěji používáme opět kovářskou grafitovou barvu, nebo mohou být vyleštěna ocelovým kartáčem a přesmirkováno tak, aby vynikla stopa po kování a přelakováno bezbarvým polomatným lakem. Zábradlí jsme schopni dodat v jakékoliv povrchové úpravě vhodné na kov.

Zábradlí a mříže jako ochrana vašeho majetku

Kované mříže hlavně slouží jako zabezpečení Vašeho objektu. Kované mříže se snažíme co nejlépe sladit s architekturou domu. Kované mříže jsme schopni dodat v jakékoliv povrchové úpravě vhodné na kov. Nejčastěji používáme kovářskou grafitovou barvu, doporučujeme mříže žárově pozinkovat. Samozřejmostí je doprava a montáž výrobku.